
Motor AC IE2
YE2 Siri IE2 Tinggi-Kecekapan Tiga-Motor AC Aruhan Fasa
Motor AC IE2
YE2 Siri IE2 Tinggi-Kecekapan Tiga-Motor AC Aruhan Fasa
Saiz Bingkai : 63-355
Kuasa Keluaran : 0.12-315 kW
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. ialah salah satu pengeluar dan pembekal utama motor ac ie2 di China. Selamat datang untuk membeli motor ac-gred tinggi ie2 buatan China di sini dari kilang kami. Semua produk tersuai adalah dengan kualiti yang tinggi dan harga yang rendah.
| YE2 Siri IE2 Tinggi-Kecekapan Tiga-Motor AC Aruhan Fasa | |
| Saiz Bingkai | 63-355 |
| Kuasa Keluaran | 0.12-315 kW |
| Voltan Ternilai | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Kekerapan Dinilai | 50 Hz , 60 Hz |
| Kelas Penebat | F atau H |
| Kewajipan | S1 |
| Kelas Perlindungan | Jenis Tertutup Sepenuhnya, IP54 , IP55 , IP56 |
| Kaedah Penyejukan | IC411 , IC416 ,IC410, IC511 |
| Melekap | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Suhu Ambien | -20 darjah -40 darjah Suhu Lain Boleh Disesuaikan |
| Ketinggian | Kurang daripada atau sama dengan 1000 m Ketinggian Lain Boleh Disesuaikan |
| Gegelung Stator | 100% Kuprum Tulen Melalui Penghamburan Tekanan Vakum (VPI) |
| Thermistor (PTC,PT100), Pemanas disediakan atas permintaan | |
| Gegelung pemutar | Tupai{0}}Sangkar |
| Standard | IEC60034,IEC Motors |
| Eff. Kelas | IE2 Kecekapan-Tinggi |
| Aci Panjang Boleh Disesuaikan | |
Gambaran Keseluruhan Produk:
Tiga-motor AC tak segerak(IE2) fasa siri YE2 adalah sejajar dengan standard kecekapan ketiga(IE2) dalam peruntukan GB 18613-2012 had kecekapan tenaga dan penarafan kecekapan tenaga bagi motor tak segerak tiga fasa kecil dan sederhana-bersaiz 3 . Dan peningkatan kecekapan dalam reka bentuknya adalah selaras dengan keperluan negeri mengenai penjimatan tenaga dan pengurangan penggunaan sektor pembuatan.
Motor siri YE2 dengan dimensi pelekap mengikut standard IEC60034, Ia mempunyai ciri-ciri yang baik seperti struktur optimum, penampilan menarik, bunyi rendah, kecekapan tinggi, kelas perlindungan tinggi serta kelas penebat tinggi. Motor siri YE2 boleh digunakan secara meluas dalam pelbagai jenis jentera kegunaan umum seperti kipas, pam, alat mesin, pemampat, pengangkutan dan sebagainya.
Untuk lebih banyak data teknikal dan dimensi motor, sila hubungi kami



Cool tags: motor ac ie2, China pengeluar motor ac ie2, pembekal, kilang, Motor Elektrik IE3, Motor AC Kecekapan Tinggi IE3, NEMA Design B Motors, Motor Standard NEMA, Motor Elektrik Aci Berongga Vertikal Siri VHS, Motor Khusus Pelanggan YGFFB 185 TH Untuk Penggelek Meja
Hantar pertanyaan








