
Motor aruhan IE4
YE4 Siri IE4 Super Premium Kecekapan Motor Elektrik Penjimatan Tenaga
Saiz Bingkai : 80-400
Kuasa Keluaran : 0.75-500 kW
Voltan Ternilai : 380 V,400 V,415 V,440 V, 460 V,550V,660V,690V
Kekerapan Dinilai : 50 Hz , 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. ialah salah satu pengeluar dan pembekal utama motor aruhan ie4 di China. Selamat datang untuk membeli motor aruhan -gred tinggi ie4 buatan China di sini dari kilang kami. Semua produk tersuai adalah dengan kualiti yang tinggi dan harga yang rendah.
|
YE4 Siri IE4 Super Premium Kecekapan Motor Elektrik Penjimatan Tenaga |
|
| Saiz Bingkai | 80-400 |
| Kuasa Keluaran | 0.75-500 kW |
| Voltan Ternilai | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Kekerapan Dinilai | 50 Hz , 60 Hz |
| Kelas Penebat | F atau H |
| Kewajipan | S1 |
| Kelas Perlindungan | Jenis Tertutup Sepenuhnya, IP55 , IP56 |
| Kaedah Penyejukan | IC411 , IC416 ,IC410, IC511 |
| Melekap | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Suhu Ambien | -20 darjah -40 darjah Suhu Lain Boleh Disesuaikan |
| Ketinggian | Kurang daripada atau sama dengan 1000 m Ketinggian Lain Boleh Disesuaikan |
| Gegelung Stator | 100% Kuprum Tulen Melalui Penghamilan Tekanan Vakum (VPI) |
| Thermistor (PTC,PT100), Pemanas disediakan atas permintaan | |
| Gegelung pemutar | Tupai{0}}Sangkar |
| Standard | IEC60034,IEC Motors |
| Eff. Kelas | IE4 Super Premium Kecekapan |
| Aci Panjang Boleh Disesuaikan | |
Gambaran Keseluruhan Produk:
Tiga-motor AC tak segerak(IE4) fasa siri YE4 adalah selaras dengan standard Kecekapan Premium Super(IE4) dalam peruntukan GB 18613-2012 "had kecekapan tenaga dan penarafan kecekapan tenaga bagi motor tak segerak tiga fasa kecil dan sederhana " .
Motor ini menggunakan bahan mentah yang unggul dan telah melalui reka bentuk yang dioptimumkan. Akibatnya, ia menunjukkan kecekapan yang lebih tinggi. Motor siri YE4
Untuk lebih banyak data teknikal dan dimensi motor, sila hubungi kami



Cool tags: ie4 motor aruhan, China ie4 motor aruhan pengeluar, pembekal, kilang, Motor AC IE2, NEMA Design B Motors, Motor Getaran, Motor Aruhan Frekuensi Boleh Ubah Bergolek Keluli Siri YBFJ, Motor AC Siri YG Untuk Penggelek Meja, Motor AC Cincin Gelincir Voltan Rendah Siri YR
Hantar pertanyaan









