
Motor Khusus Pelanggan YGFFB265-TH untuk Penggelek Meja
Motor YGFFB265-TH Untuk Penggelek Meja
Dimensi Tersuai
Kuasa Keluaran : 2.1 kW
Voltan Terkadar : 380 V
Kekerapan Dinilai : 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. ialah salah satu pengeluar dan pembekal terkemuka motor khusus pelanggan ygffb265-ke untuk penggelek meja di China. Selamat datang untuk membeli motor khusus pelanggan ygffb265-th gred tinggi untuk penggelek meja buatan China di sini dari kilang kami. Semua produk tersuai adalah dengan kualiti yang tinggi dan harga yang rendah.
| Dimensi Tersuai | |
| Kuasa Keluaran | 2.1 kW |
| Voltan Ternilai | 380 V |
| Kekerapan Dinilai | 60 Hz |
| Kelas Penebat | H |
| Kewajipan | S1 |
| Kelajuan | 575 RPM |
| tiang | 12 P |
| Kelas Perlindungan | Jenis Tertutup Penuh IP54 |
| Kaedah Penyejukan | IC410 |
| Melekap | Disesuaikan |
| Suhu Ambien | -20 darjah -50 darjah |
| Ketinggian | Kurang daripada atau sama dengan 1000 m |
| Gegelung Pemegun | 100% Kuprum Tulen Melalui Penghamilan Tekanan Vakum (VPI) |
| Gegelung pemutar | Tupai{0}}Sangkar |
| Standard |
Motor Tersuai, Motor Bukan-standard |
Gambaran Keseluruhan Produk:
YGFFB265-TH Motors Untuk Penggelek Meja, Disesuaikan untuk Keluli Asia di Filipina.
Saiz dan parameter motor ini disesuaikan mengikut keperluan pelanggan, dengan sempurna menggantikan produk Eropah dan Amerika pada barisan pengeluaran asal
Untuk parameter terperinci dan lukisan motor ini, sila hubungi kami.
Cool tags: motor khusus pelanggan ygffb265-th untuk penggelek meja, Motor khusus pelanggan ygffb265-ke China untuk penggelek meja pengilang, pembekal, kilang, Motor AC IE2, Motor AC Kecekapan Tinggi IE3, Motor Marin, Motor Untuk Kren Dan Aplikasi Metalurgi, Motor Sumber Getaran, Motor Aruhan Siri YZR YZ Untuk Kren Dan Aplikasi Metalurgi
Hantar pertanyaan







