
Motor Khusus Pelanggan YGFFB-185-TH untuk Penggelek Meja
Motor YGFFB-185-TH Untuk Penggelek Meja
Saiz Bingkai Tersuai: 124
Kuasa Keluaran : 2 kW
Voltan Terkadar : 380 V
Kekerapan Dinilai : 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. ialah salah satu pengeluar dan pembekal terkemuka ygffb-motor khusus pelanggan ke-185 untuk penggelek meja di China. Selamat datang untuk membeli motor khusus pelanggan ygffb-185-th gred tinggi untuk penggelek meja buatan China di sini dari kilang kami. Semua produk tersuai adalah dengan kualiti yang tinggi dan harga yang rendah.
|
Motor YGFFB-185-TH Untuk Penggelek Meja |
|
| Saiz Bingkai Tersuai | 124 |
| Kuasa Keluaran | 2 kW |
| Voltan Ternilai | 380 V |
| Kekerapan Dinilai | 60 Hz |
| Kelas Penebat | F atau H |
| Kewajipan | S1 |
| Kelas Perlindungan | Jenis Tertutup Penuh IP54 |
| Kaedah Penyejukan | IC410 |
| Melekap | B3 |
| Suhu Ambien | -20 darjah -50 darjah |
| Ketinggian | Kurang daripada atau sama dengan 1000 m |
| Gegelung Stator |
100% Kuprum Tulen Melalui Penghamilan Tekanan Vakum (VPI) |
| Gegelung pemutar | Tupai{0}}Sangkar |
| Standard | Motor Tersuai, Motor Bukan{0}}standard |
Gambaran Keseluruhan Produk:
Motor YGFFB-185-TH Untuk Penggelek Meja, Disesuaikan untuk Keluli Asia di Filipina.
Disesuaikan untuk barisan pengeluaran pelanggan, sepadan dengan peralatan pelanggan dengan sempurna.
Untuk parameter terperinci dan lukisan motor ini, sila hubungi kami.
Cool tags: motor khusus pelanggan ygffb-185-ke-185 untuk penggelek meja, China motor khusus pelanggan ygffb-ke-185 untuk penggelek meja pengilang, pembekal, kilang, Motor Penggulung Panas, NEMA Design B Motors, Motor Penggelek Meja, Motor Sumber Getaran, Motor Marin Tiga Fasa Siri YH, Motor Asynchronous Frekuensi Boleh Ubah Siri YVF
Hantar pertanyaan








