
IE3 Motor Elektrik
YE3 Siri IE3 Tinggi-Kecekapan Tiga-Motor Aruhan Fasa
Saiz Bingkai : 63-400
Kuasa Keluaran : 0.18-500 kW
Voltan Ternilai : 380 V,400 V,415 V,440 V, 460 V,550V,660V,690V
Kekerapan Dinilai : 50 Hz , 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. ialah salah satu pengeluar dan pembekal utama motor elektrik ie3 di China. Selamat datang untuk membeli motor elektrik -gred tinggi ie3 buatan China di sini dari kilang kami. Semua produk tersuai adalah dengan kualiti yang tinggi dan harga yang rendah.
| YE3 Siri IE3 Tinggi-Kecekapan Tiga-Motor Aruhan Fasa | |
| Saiz Bingkai | 63-400 |
| Kuasa Keluaran | 0.18-500 kW |
| Voltan Ternilai | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Kekerapan Dinilai | 50 Hz , 60 Hz |
| Kelas Penebat | F atau H |
| Kewajipan | S1 |
| Kelas Perlindungan | Jenis Tertutup Sepenuhnya, IP55 , IP56 |
| Kaedah Penyejukan | IC411 , IC416 ,IC410, IC511 |
| Melekap | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Suhu Ambien | -20 darjah -40 darjah Suhu Lain Boleh Disesuaikan |
| Ketinggian | Kurang daripada atau sama dengan 1000 m Ketinggian Lain Boleh Disesuaikan |
| Gegelung Stator | 100% Kuprum Tulen Melalui Penghamilan Tekanan Vakum (VPI) |
| Thermistor (PTC,PT100), Pemanas disediakan atas permintaan | |
| Gegelung pemutar | Tupai{0}}Sangkar |
| Standard | IEC60034,IEC Motors |
| Eff. Kelas | IE3 Kecekapan-Tinggi |
| Aci Panjang Boleh Disesuaikan | |
Gambaran Keseluruhan Produk:
Tiga-motor AC tak segerak(IE3) siri YE3 adalah selaras dengan standard kecekapan tinggi(IE3).
Motor siri YE3 dengan dimensi pelekap mengikut standard IEC60034, Ia mempunyai ciri-ciri yang baik seperti struktur optimum, penampilan menarik, bunyi rendah, kecekapan tinggi, kelas perlindungan tinggi serta kelas penebat tinggi. Motor siri YE3 boleh digunakan secara meluas dalam pelbagai jenis jentera kegunaan umum seperti kipas, pam, alat mesin, pemampat, pengangkutan dan sebagainya.
Untuk lebih banyak data teknikal dan dimensi motor, sila hubungi kami


Cool tags: ie3 motor elektrik, China ie3 motor elektrik pengeluar, pembekal, kilang, Motor Kalis Letupan, NEMA Design B Motors, Motor Elektrik Aci Berongga Vertikal Siri VHS, Motor Getaran, YGFFB-185-TH, Motor Asynchronous Frekuensi Boleh Ubah Siri YVF
Hantar pertanyaan








