
Y YKK YKS Siri Voltan Tinggi Tupai-Motor Elektrik Sangkar
Y YKK YKS Siri Voltan Tinggi Tupai-Motor Elektrik Sangkar
Saiz Bingkai : 355-1120
Kuasa Keluaran : 185-15000 kW
Voltan Terkadar : 3000 V - 13800V
Kekerapan Dinilai : 50 Hz , 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. ialah salah satu pengeluar dan pembekal terkemuka siri y ykk yks siri voltan tinggi-motor elektrik sangkar di China. Selamat datang untuk membeli-gred y ykk yks siri tinggi voltan tinggi tupai-motor elektrik sangkar buatan China di sini dari kilang kami. Semua produk tersuai adalah dengan kualiti yang tinggi dan harga yang rendah.
|
Y YKK YKS Siri Voltan Tinggi Tupai-Motor Elektrik Sangkar |
|
| Saiz Bingkai | 355-1120 |
| Kuasa Keluaran | 185-15000 kW |
| Voltan Ternilai | 3000 V - 13800V |
| Kekerapan Dinilai | 50 Hz , 60 Hz |
| Kelas Penebat | F atau H |
| Kewajipan | S1 |
| Kelas Perlindungan | Jenis Tertutup Sepenuhnya, IP55 , IP56 |
| Kaedah Penyejukan | IC611 , IC616 ,IC666,IC37A86,IC511,IC01 |
| Melekap | B3,V1 |
| Suhu Ambien | -20 darjah -40 darjah, Suhu lain boleh disesuaikan |
| Ketinggian | Kurang daripada atau sama dengan 1000 m Ketinggian Lain Boleh Disesuaikan |
| Gegelung Stator | 100% Kuprum Tulen Melalui Penghamilan Tekanan Vakum (VPI) |
| Thermistor (PTC,PT100), Pemanas disediakan atas permintaan | |
| Jenis pemutar | Tupai-Pemutar Sangkar |
| Standard | IEC60034 |
|
Dimensi Motor Boleh Disesuaikan |
|
Gambaran Keseluruhan Produk:
Y,YKK ,YKS Series High Voltage Squirrel-Sangkar Aruhan Motors(Squirrel-Cage Rotor) mematuhi piawaian IEC 60034. Jenis penyejukan : udara-penyejukan udara , udara-penyejukan air.
Squirrel-Cage Rotor tersedia dalam dua pilihan untuk dipilih oleh pengguna: Squirrel aluminium tuang-Cage Rotor dan Squirrel bar tembaga-Cage Rotor.
Motor ini menggunakan reka bentuk modular, menjadikannya mudah untuk digunakan dan diselenggara. Selepas reka bentuk dioptimumkan syarikat kami, pelbagai parameter seperti kecekapan tenaga motor telah dipertingkatkan, dan kecekapan motor telah mencapai tahap kecekapan tenaga IE4, memberikan jaminan kepada pengguna untuk menjimatkan tenaga.
Motor jenis ini digunakan terutamanya untuk memacu peralatan-umum seperti pam air dan kipas.
Untuk lebih banyak data teknikal dan dimensi motor, sila hubungi kami


Cool tags: siri y ykk yks tupai voltan tinggi-motor elektrik sangkar, China y ykk yks siri tupai voltan tinggi-motor elektrik sangkar pengeluar, pembekal, kilang, Motor ac voltan tinggi 3 fasa, Motor Jenis Padat, Motor Voltan Tinggi, motor ac sangkar tupai voltan tinggi, Motor Elektrik Sangkar Tupai Voltan Tinggi Siri YKK YKS, Motor Asynchronous Sangkar Tupai Voltan Tinggi Jenis Padat Siri Y2
Hantar pertanyaan











