
Motor Aruhan Siri YZR YZ untuk Kren dan Aplikasi Metalurgi
Motor Aruhan Siri YZR YZ Untuk Kren Dan Aplikasi Metalurgi
Saiz Bingkai : 112-400
Kuasa Keluaran : 1.6-200 kW
Voltan Ternilai : 380 V,400 V,415 V,440 V, 460 V,550V,660V,690V
Kekerapan Dinilai : 50 Hz , 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. ialah salah satu pengeluar dan pembekal utama motor aruhan siri yzr yz untuk kren dan aplikasi metalurgi di China. Selamat datang untuk membeli-motor aruhan siri yzr yz gred tinggi untuk kren dan aplikasi metalurgi yang dibuat di China di sini dari kilang kami. Semua produk tersuai adalah dengan kualiti yang tinggi dan harga yang rendah.
| Motor Aruhan Siri YZR YZ Untuk Kren Dan Aplikasi Metalurgi | |
| Saiz Bingkai | 112-400 |
| Kuasa Keluaran | 1.6-200 kW |
| Voltan Ternilai | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Kekerapan Dinilai | 50 Hz , 60 Hz |
| Kelas Penebat | F atau H |
| Kewajipan | S2,S3,S4,S5 Kewajipan Lain Boleh Disesuaikan |
| Kelas Perlindungan | Jenis Tertutup Sepenuhnya, IP55 |
| Kaedah Penyejukan | IC411,IC410, Kaedah Penyejukan Lain Boleh Disesuaikan |
| Melekap | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Suhu Ambien | -20 darjah -50 darjah, Suhu lain boleh disesuaikan |
| Ketinggian | Kurang daripada atau sama dengan 1000 m Ketinggian Lain Boleh Disesuaikan |
| Gegelung Stator | 100% Kuprum Tulen Melalui Penghamilan Tekanan Vakum (VPI) |
| Thermistor (PTC,PT100), Pemanas disediakan atas permintaan | |
| Gegelung pemutar | Luka-Pemutar, 100% Kuprum Tulen |
| Standard | IEC60034,IEC Motors |
| Aci Panjang Boleh Disesuaikan | |
Gambaran Keseluruhan Produk:
Motor tak segerak tiga fasa siri YZR dan YZR dan YZ untuk mengangkat dan metalurgi sesuai untuk pemacu kuasa mesin angkat dan peralatan lain yang serupa, dengan keupayaan beban lampau yang tinggi dan kekuatan mekanikal, dan ia juga sesuai untuk-masa yang singkat atau ciri perkhidmatan yang terputus-putus, peralatan yang kerap dihidupkan, brek dan hentakan dan kesan yang jelas.
Gred kuasa dan dimensi pemasangan motor adalah mengikut piawaian IEC 72 yang disyorkan; korelasi antara gred kuasa dan dimensi pemasangan adalah serupa dengan Jepun JEM1202 dan Jerman DIN42681, yang kebanyakannya boleh ditukar. Motor tak segerak tiga fasa siri YZR untuk metalurgi dan mengangkat adalah mengikut spesifikasi standard profesional JB/T10105-1999 dan tupai siri YZ-motor tak segerak tiga fasa pemutar sangkar untuk metalurgi dan pengangkatan adalah mengikut standard profesional.
Untuk lebih banyak data teknikal dan dimensi motor, sila hubungi kami





Cool tags: motor aruhan siri yzr yz untuk kren dan aplikasi metalurgi, motor aruhan siri yzr yz China untuk kren dan aplikasi metalurgi pengeluar, pembekal, kilang, Motor AC Penjimatan Tenaga IE4, Motor Standard NEMA, Motor VHS, Motor Marin Tiga Fasa Siri YH, YGFFB265-TH, Motor Asynchronous Frekuensi Boleh Ubah Siri YVF
Hantar pertanyaan








