
Motor DC Siri ZZJ untuk Pengangkat dan Metalurgi
Motor DC Siri ZZJ Untuk Mengangkat Dan Metalurgi
Saiz Bingkai : 802-824
Kuasa Keluaran : 3.75-500 kW
Voltan Angker : 160 V - 600V
Voltan Medan : 180 V - 400V
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. ialah salah satu pengeluar dan pembekal utama motor dc siri zzj untuk angkat dan metalurgi di China. Selamat datang untuk membeli motor dc siri zzj{3}}tinggi untuk angkat dan metalurgi buatan China di sini dari kilang kami. Semua produk tersuai adalah dengan kualiti yang tinggi dan harga yang rendah.
|
Motor DC Siri ZZJ Untuk Mengangkat Dan Metalurgi |
|
| Saiz Bingkai | 802-824 |
| Kuasa Keluaran | 3.75-500 kW |
| Voltan Angker | 160 V - 600V |
| Voltan Medan | 180 V - 400V |
| Kelas Penebat | F atau H |
| Kewajipan | S2, S3, Kewajipan Lain Boleh Disesuaikan |
| Kelas Perlindungan | IP23 , IP44 |
| Kaedah Penyejukan | IC06 , IC17, IC37 |
| Melekap | B3,B35,B5,V1 |
| Suhu Ambien | -30 darjah -40 darjah, Suhu lain boleh disesuaikan |
| Ketinggian | Kurang daripada atau sama dengan 1000 m , Ketinggian Lain Boleh Disesuaikan |
| Gegelung Stator | 100% Kuprum Tulen Melalui Penghamilan Tekanan Vakum (VPI) |
| Thermistor (PTC,PT100), Pemanas disediakan atas permintaan | |
| Standard | IEC60034 |
| Dimensi Motor Boleh Disesuaikan | |
Gambaran Keseluruhan Produk:
- ZZJ-800/ ZZJ-900 Series Hoisting & Metallurgical DC Motor ialah sejenis motor DC yang digunakan untuk metalurgi & angkat, tersedia untuk mesin gelek keluli, kren, lif dan jengkaut elektrik dsb.
- Motor mempunyai momen inersia (GD) yang lebih rendah, kapasiti beban lampau yang lebih tinggi, dan tindak balas kelajuan yang lebih pantas supaya mungkin untuk menjalani permulaan yang kerap, brek, dan perubahan arah putaran yang berulang. Lebih-lebih lagi, motor boleh dipercayai, berfungsi dengan baik dalam pengawalan kelajuan, dan boleh dikendalikan dengan sesuai pada thyristor teruskan bekalan yang digulung.
- Struktur rangka bulat kesatuan yang kukuh sangat tahan terhadap hentaman kejutan.
- Semua belitan adalah tekanan vakum yang diresapi dengan penebat kelas F,
- untuk membentuk binaan kamiran dengan teras berlamina, memastikan kestabilan dielektrik yang tinggi
- dan pelesapan haba yang sangat baik. Selain itu, sambungan antara belitan angker
- dan penaik segmen digunakan oleh kimpalan TIG (tungsten gas lengai adalah kimpalan),
- sekali gus meningkatkan kebolehpercayaan mekanikal-elektro.
- Prestasi
- Jenis asas pembinaan ialah kaki mendatar-dilekapkan dan 2 aci-berhujung
- adalah 1:10 tirus. Kotak terminal terletak di sebelah kanan motor yang dilihat
- dari hujung pemacu utama.
- Penarafan, prestasi dan dimensi pelekap garisan semuanya mematuhi piawaian
- penerbitan IEC 34-13(edisi 1980) Spesifikasi untuk motor bantu kilang,
- dan standard kebangsaan GB5227 Spesifikasi untuk motor DC tambahan kilang.
Untuk lebih banyak data teknikal dan dimensi motor, sila hubungi kami

Cool tags: motor dc siri zzj untuk angkat dan metalurgi, motor dc siri zzj China untuk pengeluar angkat dan metalurgi, pembekal, kilang, Motor DC Untuk Kilang Penggelek, Motor DC Kuasa Besar Siri Z, Motor DC Siri Z2, Motor DC Siri Z4, Motor DC Siri ZBL4 Jenis IP44 Tertutup Sepenuhnya, Motor DC Kiln Putaran Simen Siri ZSN4
Hantar pertanyaan









