
Motor DC Siri Z2
Motor DC Siri Z2
Saiz Bingkai : 11-112
Kuasa Keluaran : 0.4-200 kW
Voltan Angker : 110 V - 220V
Voltan Medan : 110 V - 220V
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. ialah salah satu pengeluar dan pembekal motor dc siri z2 terkemuka di China. Selamat datang untuk membeli-motor dc siri z2 gred tinggi buatan China di sini dari kilang kami. Semua produk tersuai adalah dengan kualiti yang tinggi dan harga yang rendah.
|
Motor DC Siri Z2 |
|
| Saiz Bingkai | 11-112 |
| Kuasa Keluaran | 0.4-200 kW |
| Voltan Angker | 110 V - 220V |
| Voltan Medan | 110 V - 220V |
| Kelas Penebat | F atau H |
| Kewajipan | S1, Tugas Lain Boleh Disesuaikan |
| Kelas Perlindungan | IP23 |
| Kaedah Penyejukan | IC06 , IC410 |
| Melekap | B3,B35,V1 |
| Suhu Ambien | -20 darjah -40 darjah, Suhu lain boleh disesuaikan |
| Ketinggian | Kurang daripada atau sama dengan 1000 m , Ketinggian Lain Boleh Disesuaikan |
| Gegelung Pemegun | 100% Kuprum Tulen Melalui Penghamilan Tekanan Vakum (VPI) |
| Thermistor (PTC,PT100), Pemanas disediakan atas permintaan | |
| Standard | GB755 |
|
Dimensi Motor Boleh Disesuaikan |
|
Gambaran Keseluruhan Produk:
Mesin DC Siri Z2 digunakan untuk industri. Ia sesuai untuk seretan kuasa elektrik yang julat pemasaan kuasa malar tidak melebihi 1:2, melebihi-kapasiti pemuatan tidak melebihi tork terkadar 1.5. Ia juga boleh digunakan untuk alat mesin pemotong logam, membuat kertas, cetakan, tekstil, simen-membuat, dsb. Penjana boleh digunakan untuk bekalan motif, pencahayaan atau bekalan voltan malar lain. Penjana penggalak juga sesuai untuk cas dan caj terapung bateri simpanan yang besar.
Untuk menyesuaikan diri dengan melaraskan voltan & kelajuan dalam julat luas apabila tork malar dan kawalan kelajuan yang tepat, siri Z2 telah membangunkan struktur terbitan angin kencang dan pengesannya, yang mana spesifikasi elektriknya adalah sama sepenuhnya dengan Z2. Tetapi apabila Z2machine dilengkapi dengan kipas gaya tunggangan atau kipas berganda dan penjana penunjuk kelajuan, ia mempunyai struktur padat dan boleh berjalan pada kelajuan rendah untuk masa yang lama, untuk menggunakan julat luas-kelajuan boleh laras, kawalan kelajuan yang tepat. Untuk memenuhi keperluan pemasaan apabila tork malar, mesin elektrik siri Z2 boleh dibuat kepada penjana pengujaan bebas dengan semua jenis voltan pengujaan untuk pelarasan kelajuan dengan mudah. Mengikut sumber kuasa pengujaan yang berbeza, voltan pengujaan boleh menjadi 110V, 220V, juga boleh menjadi voltan lain yang sesuai.
Untuk lebih banyak data teknikal dan dimensi motor, sila hubungi kami



Cool tags: motor dc siri z2, pengeluar motor dc siri z2 China, pembekal, kilang, Motor DC Tertutup Sepenuhnya, motor dc, Motor DC Siri Z2, Siri ZFQZ Kerap Menghidupkan dan Membrek Motor DC, Motor DC Siri ZTP Untuk Landasan Kereta Api, Motor ZZJ
Hantar pertanyaan








