
Motor DC Siri Z4
Motor DC Siri Z4
Saiz Bingkai : 100-450
Kuasa Keluaran : 1.5-750 kW
Voltan Angker : 160 V - 600V
Voltan Medan : 180 V - 400V
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. ialah salah satu pengeluar dan pembekal motor dc siri z4 terkemuka di China. Selamat datang untuk membeli-motor dc siri z4 gred tinggi buatan China di sini dari kilang kami. Semua produk tersuai adalah dengan kualiti yang tinggi dan harga yang rendah.
|
Motor DC Siri Z4 |
|
| Saiz Bingkai | 100-450 |
| Kuasa Keluaran | 1.5-750 kW |
| Voltan Angker | 160 V - 600V |
| Voltan Medan | 180 V - 400V |
| Kelas Penebat | F atau H |
| Kewajipan | S1, Tugas Lain Boleh Disesuaikan |
| Kelas Perlindungan | IP23 , IP54 |
| Kaedah Penyejukan |
IC06 , IC410, IC86W |
| Melekap | B3,B35,V1 |
| Suhu Ambien |
-20 darjah -40 darjah, Suhu lain boleh disesuaikan |
| Ketinggian | Kurang daripada atau sama dengan 1000 m , Ketinggian Lain Boleh Disesuaikan |
| Gegelung Stator | 100% Kuprum Tulen Melalui Penghamburan Tekanan Vakum (VPI) |
| Thermistor (PTC,PT100), Pemanas disediakan atas permintaan | |
| Standard | IEC60034 |
|
Dimensi Motor Boleh Disesuaikan |
|
Gambaran Keseluruhan Produk:
Motor DC ini digunakan secara meluas dalam pelbagai jentera penghantaran, seperti kilang bergolek dalam industri metalurgi, mesin cip logam, mesin kertas, extruder plastik, dan sebagainya.
Motor DC ini menggunakan struktur poligon, mencapai penggunaan ruang yang tinggi. Kuk stator adalah daripada jenis berlamina. Ia sesuai untuk bekalan kuasa yang diperbetulkan dan boleh menahan arus berdenyut dan perubahan pantas dalam keadaan semasa. Melalui proses penentududukan tepat syarikat kami, kutub magnet boleh dipasang dengan tepat, memastikan prestasi tukar ganti motor yang baik.
Untuk lebih banyak data teknikal dan dimensi motor, sila hubungi kami


Cool tags: motor dc siri z4, pengeluar motor dc siri z4 China, pembekal, kilang, Motor DC Untuk Kilang Penggelek, Motor DC Tertutup Sepenuhnya, Motor DC Kuasa Besar Siri Z, Motor DC Kiln Putaran Simen Siri ZSN4, Motor ZZJ, Motor DC Siri ZZJ Untuk Pengangkatan Dan Metalurgi
Hantar pertanyaan










